T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADIYAMAN / MERKEZ - Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi

ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ PİYANO GÜNLERİ KATILIMCI LİSTESİ

Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenecek 

‘Piyano Günlerine’ katılımınız bizi onurlandıracaktır. 

T arih : 3 Mayıs Perşembe 14.00´da Açılış

           4 Mayıs 14.00´da 2. oturum 

Yer : Rektörlük Konferans Salonu 

ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ PİYANO GÜNLERİ
3 MAYIS KATILIMCI LİSTESİ
 
SIRA NO KATILIMCI OKULUN ADI ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI PİYANODA ÇALINACAK ŞARKILARIN ADI ve SÜRESİ
1 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Rengin Yalçın Country waltz - Crezrny 16- Beyer 52
2 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Mizgin Sönmez Kara Göründü - Jolly Shepherds
3 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Zenan Görmez  Yalancı Çoban - Mara
4 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Nisa Yavuz Yeni Dünya Senfonisi
5 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Ali Güney Ersan Prensesin Valsi
6 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Dila Yener YANKE DOODLE (1 DAKİKA) - Kiraz Ağaçı
7 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Ali Arjin Turan Yeni Yıl - Mussette
8 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Veysel Umut Şener Littel Preluede - Beyer 48
9 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Atahan Kopar Daha Dün Annemizin - Frere Jocoues
10 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Duru Önder İlkbahar - İki Küçük Kuş
11 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Deniz Tutdere Bourreegrouprer
12 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Rana Yanar Can Can - The Bells Ring Out
13 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Öykü Apaydın Alman Dansı - Ecossaise
14 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Pelin Aydın Village  Meriment - Fiddlers Holiday 
15 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ İrem Ezra Öz  
16 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Ada Zelal Ehi Stargazing - The Nigthingale
17 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Ilgın Dağdeviren Fur Elise - Menuet
18 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ A. Rüya Apaydın Menuet- Bagatelle
19 ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ Melis BİLGİÇ The Bells Ring Out
20 ALTINŞEHİR İLKOKULU Ömer sarıgül Bülbül
21 ALTINŞEHİR İLKOKULU Nehir sarıgül Jıngle belss
22 ALTINŞEHİR İLKOKULU İlke Önder Kuş Uçar
23 ALTINŞEHİR İLKOKULU Alp Ege TOPTAŞ Barass Fanfare, Great News, Lavander´s Blue 3 dk
24 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Mehmet Ayaz Gül Yaşasın okulumuz. 2 dakika
25 BORSA İSTANBUL İLKOKULU AGİT DENİZ BAYRAM ETEĞİ BELİNDE (1 DK.)
26 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Sümeyya Akdoğan  Daha dün annemizin 2dk 
27 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Taha Yasin ÇETİN Anonim 3 dk
28 BORSA İSTANBUL İLKOKULU RENGİN YILDIRIM CADDELERDE RÜZGAR- 3 DAKİKA
29 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Tuana Lorin Bayram Hatırla Sevgili 3 dakika
30 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Nilya Ela Tekdal Arı vız vız, yanke doodle
31 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Zenan Ezgi Yıldız Long Long Ago
32 BORSA İSTANBUL İLKOKULU ASMİN YILDIRIM HOŞ GELDİN YENİ YIL
33 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Ali Kerem Tunç 9. Senfoni 1 dk.
34 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Ela Dalkılıç Sailors  dance
35 BORSA İSTANBUL İLKOKULU ŞEBNEM SUBAŞI KALİNKA-RUS HALK ŞARKISI,NEŞEYE ŞARKI-LUDWİG VAN BEETHOVEN.SÜRE:1.30DK
36 BORSA İSTANBUL İLKOKULU RIZA GÜRSOY KARA BASMA İZ OLUR (1 DAKİKA)
37 BORSA İSTANBUL İLKOKULU ELİF DEMİR YANKE DOODLE (1 DAKİKA)
38 BORSA İSTANBUL İLKOKULU Sümeyye DEVRAN Spring From the four seasons 2dk.
39 CENGİZ TOPEL İLKOKULU ÜLKÜ İDİL SAYDAM RONDO-TOCCATA (D.KABALEVSKY) 3 DAKİKA
40 CUMHURİYET İLKOKULU Mustafa GÜNEŞ Duvernoy-Etude(1dk 20 sn) ,Burgmuller-Arabesque(1 dk)
41 CUMHURİYET İLKOKULU Derin Altunbaş Can Can  1 dakika
42 CUMHURİYET İLKOKULU NUPEL BÜYÜKTAŞ 9.SENFONİ 1DAKİKA
43 CUMHURİYET İLKOKULU Derin Altunbaş Can Can    1 dakika
44 DEMOKRASİ İLKOKULU Deniz Servan SÜMBÜL POLYUŞKO POLE     1.15 SANİYE
45 DEMOKRASİ İLKOKULU HAViN ŞAHİN CADDELERDE RÜZGAR 150 Saniye
46 DEMOKRASİ İLKOKULU Doğa karadeniz bana bir masal anlat baba
47 DEMOKRASİ İLKOKULU HAVİN ŞAHİN IF I WERE A RICH MAN  45 SANİYE
48 HÜRRİYET İLKOKULU Ahmet inan Yildizlarin altimda 3 dk.
49 MENDERES İLKOKULU Yusuf Yalçın Birol ışıkdemir Büyük Salıncak,Küçük Salıncak,Büyük Yapraklar,Küçük Yapraklar ve Küçük Fidan 3 dk. 
50 MENDERES İLKOKULU Ömer Yalçın J. S. Bach Menuet Allegretto. Diabelli Sonatina in G Major Allegro Moderato. 3 dakika 
51 NAMIK KEMAL İLKOKULU NAZLI DAŞDELEN ZEYBEK-DÜZ.YALÇIN İMAN,JİNGLE BELLS-DÜZ.YALÇIN İMAN SÜRE:3 DK
52 YAVUZ SELİM İLKOKULU Berkay Karadağ La MARMOTTE 1 dk
53 KAHTA KUBİLAY ORTAOKULU Emre KORKMAZ Samanyolu 2dk,Alabama 2dk,Sesiz Gece 2dk
54 MENDERES ORTAOKULU ELİF NEHİR ÖZER Beyer 100 1,5 Dakika
55 MENDERES ORTAOKULU Eylül Deniz ZORLU  
56 MİLLİ İRADE ORTAOKULU AHMET TUĞRA ERBİL MUSETTE-J.SEBASTİAN BACH
57 ŞEHİT FAZIL GÜRS İMAM HATİP ORTAOKULU Bengisu Abacı Menuet = 3 dk 
58 TÜRKİYE PETROLLERİ ORTAOKULU MELİH SAĞLAM ETUDE:32-ENVER TUFAN.SÜRE:1 DK
59 TÜRKİYE PETROLLERİ ORTAOKULU Zeynep Sude Kaplan Arabesk  3 dakika
60 TÜRKİYE PETROLLERİ ORTAOKULU İBRAHİM SALİH SAĞLAM SİNBAD-DÜZ:YALÇIN İMAN,NEŞELİ OL-DÜZ:YALÇIN İMAN.SÜRE:1.30DK
61 TÜRKİYE PETROLLERİ ORTAOKULU Ayşe Sanem Atay Marakas   1 dakika
ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ PİYANO GÜNLERİ
4 MAYIS KATILIMCI LİSTESİ
 
SIRA NO KATILIMCI OKULUN ADI ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI PİYANODA ÇALINACAK ŞARKILARIN ADI ve SÜRESİ
1 LATİFE HANIM ANAOKULU AYBARS TUNA ERBİL KEDİM-YALÇIN İMAN 
2 YAVUZ SELİM ORTAOKULU Sudenaz Bilgiç 9.senfoni
3 BİREY OKULLARI Rüzgar Çevik Dine Keşke Nachtmusik_Mozart
4 BİREY OKULLARI Hazan Baltalı İfade Nefesi, Long Long Ago, Küçük kurbağa 2 dakika 40 saniye
5 BİREY OKULLARI Kağan Temek Bulut Olsam 
6 DAHİ ÇOCUK ANAOKULU Ecrin CAMCİ LETS BE SHARP OLD WOMAN , VALS 2,5 DK
7 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ DOĞA BÜYÜKTAŞ At A Gypsy Campfire  2dk
8 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ Gülbin kıraç Yaşasın okulumuz süre: 2 dk
9 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ BERİL ÖZKAN ÇAMLAR ALTINA 2 DAKİKA
10 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ ALİEREN GÜZEL BEYER 52 2 DAKİKA
11 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ NARİN GÜZEL LET´S BE SHARP 1 DAKİKA
12 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ Meryem Ece Baykan  Çamlar altına 2,5 dakika
13 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ Zeren Arslan  Macar Dansı 1 dakika
14 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ Ege Gül Zulu ear chant 2 dakika 
15 GÜZEL MÜZİK AKADEMİSİ ELİNA BULUT DÜĞÜN ALAYI
16 İKRA KOLEJİ Arif Emir YAZĞAN Romantic Story 1Dk
17 İKRA KOLEJİ Emre KARABACAK  Volga Mahkumları 
18 İKRA KOLEJİ Habibe Zeynep ÖZABACI Can can - 2 dk
19 SİMYA KOLEJİ Ozan Serhat ÇELİK  
20 SİMYA KOLEJİ Gökhan Çağrı GÜMÜŞ Zulu Savaşı Tezahüratı-2dk
21 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Kübra ALADAĞ & Helin YILMAZ Dört El Piyano - Rus Dansı (J. Löw)
22 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Ezel KUPAL Menuet (Georg Philipp Teleman) 1.30 
23 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Yaren GÖZCÜ & Dilara KİRİŞÇİ Dört El Piyano - Vals (Anton Diabelli) 2.50
24 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Mehmet Ali AYAZ Menuet (J. S. BACH) 1.30
25 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Zehra Erdem & Funda Tezcan Dört El Piyano - Neşeli Kazlar (Yegorova) 1 dakika
26 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Sefa ÇİL Cura - Erdal tuğcular
27 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Gülten EMÜL & Bahar DOĞAN Dört El Piyano - Scherzo (anton Diabelli) 2.30
28 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Abdulkadir Alagöz & Gamze Tuğrul  Dört El Piyano - Vals (Ernesto Becucci) 3 dakika
29 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ Berfin EKİCİ & Şeyda GEZER Dört El Piyano - Alabalık (F. Schubert) 1.50
30 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ CANAYDIN POLAT KÖY YOLUNDA - İLHAN TONGER SÜRE:1.50DK
31 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ELİF SENA KIZILBAY RONDİNO-J. PHILLIPPE ROMEAU SÜRE :1.50DK
32 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ BEDİR TAŞ SÖKE OYUN HAVASI-DÜZ.:Z.GÜLNUR SAYAR SÜRE :2DK
33 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ BAHAR POLAT ETUDE-FERDINAND BEYER SÜRE :1.30DK
34 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ MEHMET POLAT MENUET-HENRY PURCELL SÜRE:1 DK
35 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ UMUT TAŞTAN MENUET-JOHANN KRİGER SÜRE:1 DK
36 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ KUDRET KORKMAZ SERENADE-FRANZ SCHUBERT SÜRE:2 DK
37 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ BERGEN GÖKSU  BAHÇEDE-GURLITT SÜRE:1.30DK
38 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ BEYTULLAH KAYA SONATİN-THOMAS ATTWOOD SÜRE:1 DK
39 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ M.HASAN BÜYÜKYOLCU ETUDE-LOUİS STREABBAG SÜRE:1.30 DK
40 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ DİLARA KİRİŞÇİ MENUET-WOLFGANG AMADEUS MOZART SÜRE:1 DK
41 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ MERYEM MELİS BASTACI C SHARP MİN.NOCTURNE-FREDERİC CHOPİN SÜRE:3 DK
42 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ AYŞE ÖZDEMİR ENVANTİON NO:1-JOHANN SEBASTİAN BACH SÜRE:1.30 DK
43 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ESRA NAZLI AKŞAM ETÜDÜ-NACİ MADANOĞLU SÜRE:2 DK.
44 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ HACI BOĞATEKİN HAYDAR HAYDAR-DÜZ.ERDAL TUĞCULAR SÜRE:3DK
45 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ GAMZE TUĞRUL SONG FROM A SECRET GARDEN-ROLF LOULAND SÜRE:2.50 DK
46 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ UĞUR BULUŞ MOMENT MUSİCAL-FRANZ SCHUBERT SÜRE:2.45 DK
47 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ BAHAR DOĞAN POLONAİSE-J.SEBASTİAN BACH SÜRE:2 DK
48 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ GÜLTEN EMÜL ETUDE NO :20-CZERNY SÜRE:1.50DK
49 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ FUNDA TEZCAN HÜZÜN-ERDAL TUĞCULAR SÜRE:1.50DK
50 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ M.HASAN BÜYÜKYOLCU-BEYTULLAH KAYA SCHERZO(DÖRT EL PİYANO)-ANTONİO DİABELLİ OP.149 NO:6 SÜRE:3 DK
51 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ SEVİLAY HANOL POLONAİSE-JOHANN SEBASTİAN BACH SÜRE:1.30 DK
52 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ MAHİR GÜZEL 1ST GROSSİENNE-ERİC SATİE SÜRE:3 DK
53 ADIYAMAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ABDÜLKADİR ALAGÖZ POLONAİSE-J.SEBASTİAN BACH SÜRE:1.50DK
54 BİLGİ ANADOLU LİSESİ MUHAMMET DOĞAN FAZIL SAY KUMRU BALLAD NO 2 2 DK
55 FATİH ANADOLU LİSESİ Sıla Hamamcı J. S. Bach - Menuet G Majör (2 dakika)
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 27.04.2018 - Güncelleme: 29.04.2018 12:56 - Görüntülenme: 291
  Beğen | 6  kişi beğendi