T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADIYAMAN / MERKEZ - Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi

PİYANO GÜNLERİ 2 SIRALAMA LİSTESİ YAYINDA

Geleneksel hale gelen Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi ‘Piyano Günleri 2’ etkinliğine başvuruda bulunan öğrenci sıralamaları aşağıda yer almaktadır. 

15 Nisan Pazartesi Günü

1. Oturum da Piyano Çalacak Öğrenciler Saat 9.30 da

2. Oturum da Piyano Çalacak Öğrenciler Saat 13.00 da

Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda Hazır Bulunmaları Gerekmektedir.

SIRA NO ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI PİYANODA ÇALINACAK ŞARKININ ADI 1. OTURUM
10.00-12.30
1 ŞERZAN UMUT ÖZNAS JİNGLE BELLS 1. OTURUM
10.00-12.30
2 NİL ÕZKAYA LONDON BRİDGE, THE BELLS RİNG OUT
3 SOLİN KARINCA  DÜĞÜN ALAYI
4 YUSUF KILINÇ YANKEE DOODLE-AMERİKAN EZGİSİ
5 MUHAMMED ENES ŞAHİN KURBAĞA İLE BOĞA
6 ÖMER ASLAN GALATALI DOSTLUK 
7 ELİF NİSA ÇULHA 9.SENFONİ
8 AHMET MELİH ÇETİNKAYA YAŞASIN OKULUMUZ,  CAN CAN POLKA
9 ELİF NEVA BULUR BULUT YANKEE DOODLE
10 İNCİ KARAHAN 9. SENFONİ
11 ELVİN KILINÇ KUŞ UÇAR
12 NİLŞAH ÇEVİK SKİP TO MY LOU
13 ASMİN ADA ARSLAN SARI GELİN
14 ŞİRİN SÜMBÜL NEŞELİ OLKİ
15 ALİ RENAS ŞAHİN HAVAH  NAGİLA
16 MUHAMMED GÜNEŞ ETÜT-EGZERSİZ
17 DURU BOZKURT YAŞASIN OKULUMUZ
18 DİLRÜBA SULTAN DOĞAN ÜÇLEME ETÜT
19 ECRİN CAMCİ KELEBEK
20 İBRAHİM ÇAĞAN BÖLÜR BULUT
21 BAHAR DİLA DOĞAN KARDEŞ OLUN EY İNSANLAR
22 LİDYA DURSUN BELLS ....NEŞELİ VE ÜZGÜN
23 ELVİN KILINÇ SAİLORS DANCE,MAYISTA DOĞA YENİLENİR
24 TUSEM OLİDA BAYRAM SEVGİ
25 RÜZGAR ÇEVİK MENUET-ETÜT
26 ZERYA ALTINTAŞ  TİNİMİNİ HANIM 
27 ELİF ESLEM DİNLEYEN BÜLBÜL
28 ÇINAR İNAN KALİNKA
29 DİLA TANRIVERDİ İLKBAHAR
30 TUNA EREN KARA CAN CAN VE LONDON BRİDGE
31 ZEYNEP BERFU ÖZDEMİR  MARRY NIN KUZUSU
32 TUANA LORİN BAYRAM  EVGENİ GRİNKO-FİELD
33 DENİZ SERVAN SÜMBÜL ÜSKÜDARA GİDERKEN
34 HAVİN ŞAHİN KENDİNE Yİ BAK
35 RENAS ÇINAR LET’S BE SHARP, LİTTLE INDİANS ON PARADE
36 GİZEM KURT YAŞASIN OKULUMUZ
37 FATMA EKİN ÖZEL İLKBAHAR
38 ÇINAR İNAN KALİNKA
39 BENGÜ KONTAŞ İLKBAHAR
40 BERÇİN GÜLMEZ TREN GELİR HOŞ GELİR
41 ŞEVVAL ECE KILINÇER 9.SENFONİ
42 MERİÇ ŞAHİN YANKEE DOODLE
43 AYŞE BETÜL DAĞ AY IŞIĞI
44 SEVDE BENGÜ ÖZER MÜZİK
45 MİRAN KARADAĞ LEYLEKLER
46 MUSTAFA TÜMER KELEBEKLER
47 ZELİHA NAZ TÜMER HAYVANLAR
48 EKİNSU TIĞIL OYUN
49 ZERYA  ÇALGAN NİNNİ
50 EVİN EKİN SUN DAMDAKİ KEMANCI
51 MERYEM AYDIN NİNNİ
52 ECRİN ELMAS YALÇIN  KARDAN ADAM
53 ARVEN ELA EZİN KELEBEKLER
54 DOGA KARADENİZ MÜZİK
55 NUJİN YILDIZ KARDAN ADAM
56 AHMET HAKAN ŞAHİN SEVGİ
57 RAVZA KÜBRA ELMASCI YANKEE DOODLE
58 BERİSU YÜCETAŞ OYUN
59 BİLGESU  OBUZ DAĞLAR
60 ELA SEZEN KARABULUT AY IŞIĞI
61 DİLA YENER FİELD
62 İLKE ÖNDER DAĞLAR
63 ELİF ŞEVVAL GÜNEŞ SAMANYOLU
64 ELİF RENGİN KINIK CADDELERDE RÜZGAR
SIRA NO ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI PİYANODA ÇALINACAK ŞARKININ ADI 2. OTURUM
13.30-16.30
1 ELİF ESLEM DİNLEYEN BÜLBÜL 2. OTURUM
13.30-16.30
2 CAN YELKEN İLK BAHAR (BARIŞ TOPBAŞ)
3 ALİ CEM DALKILIÇ  YANKE DOODLE, ARI VIZ VIZ, OLD MACDOLD
4 BAHAR SAL 1. POLKA TİME 2.THE EVENİNG BELL
5 ALP EGE TOPTAŞ CLEMENTİE OP.36. NO:1 PART 1 
6 ASİL TUNA BAĞCI 1-MOZART´S SONG-  2-SONBAHAR
7 NAZLI DAŞDELEN 1-GERMAN DANCE-W.A.MOZART 2-MENUET-J.S.BACH
8 MUHAMMED AGAH SELÇUK 1.MELODİ (MAXWELL ECKSTAİN) 2. CZERNY 12
9 AYŞE NEHİR ÖZTÜRK 1. SARAY YOLU 2. TEMİR AGA
10 ELİNA BULUT VALS VE GÖKKUŞAĞI İLE YAĞMUR
11 SÜMEYYE DEVRAN SONATİN
12 NUPEL BÜYÜKTAŞ NEŞELİ ÜZGÜN VE JINGLE BELLS
13 RAVZANUR DOLMA ETÜT(CZERNY) ÜÇLEME(BEYER)
14 MERVE SENA ÖZPOLAT ATEŞ BÖCEĞİ
15 BEREN NİSA İĞDIR  GÜN IŞIĞI
16 YÜSRA MERYEM YETİŞ DÜĞÜN ALAYI
17 NİLYA ELA TEKDAL EMİNE KLEİNE NACHTMUSİK, PRENSESİN VALSİ
18 RIZA GÜRSOY 1. KATİBİM 2.OY LİMAN
19 DEFNE ZEYNEP HAZAR MENUET(KRİEGER) CHANTO ARABE
20 PELİN KIRAÇ YUMURTA ADAM
21 ZEYNEP NAZ ÖZTÜRK PRENSES VE ALMAN DANSI
22 BERKAY KARADAĞ  MENUET 
23 HAYAT TAN BEACH G M MENUET
24 DAMLA BOZKURT SAMANYOLU
25 AHMET CAHİT YARDIMCI  CAMPİNG TRİP
26 DİCLE HAYAT DAĞDEVİREN POLYUSHKA POLYE
27 CEYLİN FATIMA TOSUN A TOUCH OF BLUE
28 ALİEREN GÜZEL 1. FÜR ELİSE 2.SONATİNE İN C_DUR 1.SATZ
29 ÖMER YALÇIN GNOSSIENNE
30 BERKAY KARADAĞ  MENUET 
31 BAVER DENİZ ÇALĞAN NEŞEYE ŞARKI
32 MUSTAFA GÜNEŞ DİMİTRİ SHOSTAKOVİCH-SECOND WALTZ, MEHMET KÜÇÜK-ETÜT
33 NEHİR DAĞDEVİREN VALS
34 OZAN SERHAT ÇELİK ESERCIZI PER LE DOPPIE NOTE
35 FATMA POLAT HAVAH NAGİLLA(İSRAİL HALK EZGİSİ) ,DOSTLUK(ALMAN EZGİSİ)
36 ÖYKÜ NAZ ŞAHİN DESK THE HALKA,HALAY(SAİP EGÜZ)
37 MELİS İLKAY DOĞAN DÜĞÜN ALAYI
38 İBRAHİM SALİH SAĞLAM 1-FORGİVE MY FRİEND-VERDİ  2-AĞAÇKAKAN
39 AHMET TUĞRA ERBİL PRELUDE DO MİN-J.S.BACH
40 BENGİSU ABACI  TURKİSH MARCH 
41 YUSUF SENİH KILINÇ MENUET 
42 AYŞE SANEM ATAY MENUET
43 DENİZ ELA DALKILIÇ BİMEM ŞU FELEĞİN
44 DERİN ALTINTAŞ  MENUET RECİTAL WALTZ
45 ÖYKÜ APAYDIN Menuet
46 PELİN AYDIN Spring from Vivaldi
47 ILGIN DAĞDEVİREN Turkısh March
48 RENGİN YALÇIN Yugoslav Tarzında
49 MİZGİN SÖNMEZ Bourree
50 ZENAN GÖRMEZ Turkısh March from Beethoven
51 ADA ZELAL EHİ Menuet in F
52 ALİ ARJİN TURAN Country Walts
53 DURU ÖNDER Village Merriment
54 VEYSEL UMUT ŞENER Bagatelle
55 ALİ GÜNEY ERSEN Long long ago
56 AGİT DENİZ BAYRAM Bahar Valsi
57 AYŞE RÜYA APAYDIN Alman Dansı
58 AYŞE DURU KUTLU Sailors´ dance
59 ZENAN EZGİ YILDIZ Fur elise
60 NİSA YAVUZ Eventide
61 RANA YANAR In the toyshop
62 SILA HAMAMCI WOLFGANG AMADEUS MOZART - SARAYDAN KIZ KAÇIRMA OPERASINDAN , CZERNY 19
63 SERHAT DOĞAN KÜÇÜK FİDAN-ERDAL TUĞCULAR
64 DOĞUKAN SOLMAZ HENRY PURCELL-MENUET
65 MUHAMMED HASAN BÜYÜKYOLCU ERİC SATİE-GYMNOPEDİE NO:1
66 UMUT TAŞTAN  HALAY-NACİ MADANOĞLU
67 DİLARA KİRİŞÇİ ERİC SATİE-1 ST GNOSSİENNE
68 UĞUR BULUŞ  ENVANTİON NO. 1-J.S.BACH
69 AYŞEGÜL ARSLAN TÜRKÜ-NACİ MADANOĞLU
70 SAYHAN YILTAY  COMPTİNE D´UN AUTRE ÉTÉ
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 11.04.2019 - Güncelleme: 11.04.2019 22:50 - Görüntülenme: 431
  Beğen | 4  kişi beğendi