T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADIYAMAN / MERKEZ - Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi

Haberler

Şbt

Şbt

ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ RESFEBE ŞENLİĞİNE BAŞVURMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Ock

eTwinning Kalite Etiketleri, mükemmel eTwinning projeleri düzenleyen öğretmenlere verilmektedir. Bu etiketler, projenin belirli bir ulusal standarda ve Avrupa standardına ulaştığını belirtmektedir.

Ock

Öğrencimiz İrem Ezra ÖZ Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası 12 yaş kızlar Türkiye Birincisi

 

Ock

Ock

DRAMA ‘NIN SAĞLADIĞI FAYDALAR VE EĞİTİMİZDEN KARELER

 

Şbt

Ock

4006 Projemiz Kabul Edildi

 

 

Ock

Gölbaşı Gölleri Tabiat Parkında 9 Aralık 2017 CUMARTESİ  "KUŞ GÖZLEMİ VE TORF ALANINDA YAPAY DEPREMİN GÖZLENMESİ " faaliyetleri gerçekleştirildi. 

 

Kas

Ekm

Bilim ve Sanat merkezini yeni kazanan öğrenciler 30 eylül 2017 tarihinde uyum eğitimlerini tamamladılar. Öğrencilerimize program tamamlama sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Düzenlenen törene vali yardımcısı sayın Murat SÜZEN, il milli eğitim müdürü sayın Mete KIZILKAYA, aile ve sosyal politikalar il müdürü sayın Fehmi Çelik, özel eğitimden sorumlu milli eğitim şube müdürü sayın Hamza Çelenk ve velilerimiz katıldı. 

Eyl

Vali yardımcımız Sayın Murat Süzen kurumumuzu ziyaret ederek eğitim-öğretim süreci hakkında bilgi aldı. Bilim ve Sanat Merkezlerinin oldukça önemli bir işleve sahip olduğunu ve bu kurumda çalışanların oldukça önemli bir sorumluluk üstlendiğini belirtti. Kurumumuzda yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali yardımcımız Sayın Murat Süzene kurumumuzu ziyaretlerinden dolayı ve bizlere verdiği motive edici pozitif enerji den dolayı teşekkür ederiz.

Ağu

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Merkezimizin yürütücülüğünü gerçekleştirdiği İKA projemiz Adıyaman Kodluyor 2 projesi çerçevesinde merkezimizde eğitici eğitimleri yapıldı

May

“Adıyaman´da Yerden Göğe Doğa Serüveni” Projesi TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destek Programı kapsamında Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi koordinatörlüğünde hayata geçiriliyor. Proje hakkında detaylı bilgi ve başvuru şartlarına www.adiyaman4004.org adresinden ulaşabilirsiniz. Son başvuru tarihi 9 Mayıs 2017’dir. Başvuru Linki: https://goo.gl/forms/KgNZbEVZ2JMQLxHH3

Nis

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde ve Merkezimizin yürütücülüğünü gerçekleştirdiği İKA projemiz Adıyaman Kodluyor projesi Eğitici Eğitimleri başladı.