T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADIYAMAN / MERKEZ - Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi

Duyurular

Ara

LÜTFEN YÖNERGEYİ DİKKATLİCE OKUYUNUZ. SON BAŞVURU TARİHİ VE SAATİ: 28/12/2019 CUMARTESİ SAAT 10:00 . BU SAATTEN SONRA BAŞVURU EKRANI KAPATILACAKTIR.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ekm

Öğrenci isimleri ve BİLSEM numaraları ile danışman rehber öğretmen bilgileri okul panosuna asılmış olup buradaki link üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Danışman rehber öğretmen ve öğrenci listeleri için tıklayınız. 

 

Ekm

Okul Aile Birliğinin Olağan Genel Kurul toplantısı 26 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 14. 00'da Kurumumuzun arkasında yer alan Güzel Sanatlar Lisesi Konferans salonunda yapılacaktır.

Genel Kurulumuz, halen yürürlükte olan Milli Eğitim Bakanlığı Okul Aile Birliği Yönetmeliği (9 Şubat 2012 tarih ve 28199 Sayılı Resmi Gazete) esasları çerçevesinde gerçekleşecektir. (Gündemde Yönetmeliğin ilgili madde numaralarına referanslar yer almaktadır).

Ekm

Değerli velilerimiz,

Yetenek geliştirme atölye  seçimleri sürecine göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz.

Öğretmenlerimizin uygunluk durumuna göre açmayı planladıkları atölye talepleri  toplanmış, tarafımıza listelenerek iletilmiştir.

Güncel Yetenek Geliştirme Programımız Web sitemizde yayınlanmıştır.

Atölyeler çocuklarımızın taleplerine, öğrenim gördüğü  döneme (Destek1-2, BYF 1-2-3, ÖYG 1-2, Proje dönemleri) ve ders programına  uygunluk doğrultusunda yürütülecektir.

Başvuru yapamayan, hatalı başvuru yapan, atölye başvuru şartlarını taşımayan ve farklı atölye başvurusunda bulunmak isteyen velilerimiz 15 ve 16 Ekim tarihlerinde 15.00-17.00 saatleri arasında müdür yardımcımız Mustafa ÇELİK'e taleplerini kuruma gelerek iletebilir.

Telefon ve mesajla iletilen talepler yoğunluktan dolayı cevaplanamamaktadır. 

YETENEK GELİŞTİRME ATÖLYELERİNE İSMİNİ YAZDIRDIĞI HALDE DEVAM ETMEYEN ÖĞRENCİLERİN KAYITLARI SİLİNECEKTİR.

YETENEK GELİŞTİRME PROGRAMI GÜNCEL 

Ekm

Değerli Veliler,

Yetenek geliştirme atölyeleri için 05.10.2019 Cumartesi günü saat 10.00 ile 12.00 arasında kurumumuzda bilgilendirme ve atölye kayıtları yapılacaktır.


Açılması planlanan atölyeler ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

 

Atölyelerin içerikleri, günleri ve saatleri Web sitemizde yayınlanmış olup atölye lideri öğretmenler Cumartesi günü belirtilen gün ve saatte kendi atölyelerinde bulunarak gerekli bilgileri vereceklerdir.


Eyl

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve  diğer çalışanlarımız için işbirliği içinde, verimli ve güzel geçmesini gönülden temenni ederiz.

Destek 1 Gruplarına ait ders programı (2019 yılında kayıt olan öğrencilere ait ders programı)


Destek 2, BYF, ÖYG ve Proje Gruplarına ait ders programı (2018 ve öncesinde kayıt olan öğrencilere ait ders programı)

 

Dosyalar Şifrelidir. Şifreler mesaj olarak veliliremize iletilecektir.

Eyl

Bireysel değerlendirme mülakatları 19.09.2019 (YARIN) Perşembe günü, kurumumuz öğretmenler odasında aşağıdaki tabloda belirtilen saatlerde yapılacaktır. 

İtalya çalışma ziyaretine katılmaya hak kazanan öğrenciler telefonla aranarak bilgilendirilecektir.

 

 

SIRA NO ADI SOYADI MÜLAKAT SAATİ
1 ADA ZULAL EHİ  15.30-16.10
2 AHSEN GÜLER
3 AYLİN ARIK
4 AYŞE SÜRÜCÜ
5 AYŞEGÜL ÇELİK
6 DENİZ DADAŞ 16.15-16.45
7 ECRİN REYYAN SAĞLAM
8 EFLİN ZEHRA GÜRBÜZ 
9 ELİFNAZ  BİLGİÇ
10 EYLÜL ESLEM SEÇGİN
11 AYŞE DURU KUTLU 16.50-17.20
12 MELİS BİLGİÇ
13 NUJİN  YILDIZ
14 NURSENA AKIN
15 ÖYKÜ APAYDIN
16 RAVZA KÜBRA ELMASCI 17.25-17.55
17 RENGİN YALÇIN
18 SUMEYRA TURAN
19 VESİLEGÜL ALKAN
 20 İLKE ÖNDER / DURU ÖNDER  
21 ZEYNEP KOCADAĞ Daha önce yurt dışı çalışma ziyaretine katıldığı için değerlendirmeye alınmamıştır.
22 ELİF KARABİBER
23 EYLÜL TEKDAL
23 SILA TAŞ
 
SIRA NO ADI SOYADI MÜLAKAT SAATİ
     
1 ABDURRAHMAN MİRZA KAYA  15.30-16.10
2 AGİT DENİZ BAYRAM
3 AHMET FURKAN KESKİ 
4 ALİ ARJİN TURAN 
5 ALİ KAYRA UÇAR
6 CİHAN DENİZ TURSUN  16.15-16.45
7 EGE UÇAR
8 ENES BAĞCI
9 İBRAHİM TUNÇ
10 KEREM YUMUŞAK
11 MELİH TALHA GÜLMEZ 16.50-17.20
12 MUHAMMED ENES SOYLEMEZ
13 MUHAMMED ERTUĞRUL TUTUUŞ
14 SAFA ÇELİK
15 SALİH BURAK BİLGİÇ
16 VEYSEL UMUT ŞENER  17.25-17.55
17 YAKUP EFE SARİ
18 YUSUF EREN ŞAHİN
19 YUSUF KAĞAN ALPHAN 
 20  YUSUF EKİN ÖZDEMİR  
21 AHMET DENİZ Daha önce yurt dışı çalışma ziyaretine katıldığı için değerlendirmeye alınmamıştır.

Eyl

SADECE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ BAŞVURU YAPABİLİR.

YURT DIŞI PROJE TOPLANTI, ÇALIŞMA ZİYARETİNE KATILACAK ÖĞRENCİ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

(BU FORM KASIM 2019 DA İTALYA´YA YAPILACAK ÇALIŞMA ZİYARETİ İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.)

NOT: SON BAŞVURU TARİHİ 18.09.2019 Saat 18.00

BİREYSEL DEĞERLENDİRME MÜLAKATINA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLERİN DUYURULMASI 18.09.2019 Saat 20.00

BİREYSEL DEĞERLENDİRME MÜLAKAT TARİHİ 19.09.2019

Tem

May

2018-2019 Bilim ve sanat merkezleri için müzik yetenek alanında bireysel değerlendirmeye alınacak öğrenciler için tanıtım videosu hazırlanarak yayınlandı. Öğrenciler müzik yetenek alanında yayınlanan videodaki kriterler doğrultusunda bireysel değerlendirmeye alınacaktır.

Tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Nis

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı bilim ve sanat merkezleri (BİLSEM) öğrenci tanılama sürecinin ikinci aşaması olan bireysel değerlendirmeye hak kazanan öğrencilerin grup tarama uygulama sonuçları açıklanmıştır. Grup tarama uygulama sonucuna öğrenci velisi tarafından yapılacak itirazlar 22-26 Nisan tarihleri arasında https://eitiraz.meb.gov.tr/ adresinden ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Nis

Bilim Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulama Sonuçları Açıklanmıştır. Sonuçlar İçin Linke Tıklayınız. 

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/diger/Ss/2019/bilsem_13072019_jhdsy/SS.ASP

Nis

Geleneksel hale gelen Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi ‘Piyano Günleri 2’ etkinliğine başvuruda bulunan herkese teşekkü ederiz.

Öğrenci sıralama listesine 10 Nisan Çarşamba günü web sitemizden ulaşabilirsiniz . 

Nis

KURUM STANDARLARIMIZA AİT BİLGİLER AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.