T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADIYAMAN / MERKEZ - Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi

Duyurular

Mrt

2017-2018 bilim ve sanat merkezlerine öğrenci tanılama süreci kapsamında 10 Mart 2018 tarihinde telafi uygulaması yapılacaktır. Bu nedenle 2017-2018 eğitim öğretim yılında yapılan tüm grup tarama uygulamalarına ait sonuçlar 16 Mart 2018 tarihinde açıklanacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Mrt

 "Ses Yarışması"na katılacak öğrencilerin bilgileri ve yarışmaya katılacakları tarih aşağıda belirtilmiştir. Adı geçen öğrencilerin belirtilen tarih ve saatte Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi konferans salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. 

 TÜM KATILIMCILARA ÖNEMLE DUYRULUR. 


20 MART 2018 SALI 10.00 - 17.00

Mrt

Mrt

ADIYAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ SES YARIŞMASI, PİYANO GÜNLERİ VE KOROLAR ŞENLİĞİ BAŞVURU LİSTELERİ YAKINDA SİTEMİZDE YAYINLANACAKTIR.

GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YOĞUN İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ...

Mrt

 ÖĞRENCİ İSİMLERİ VE BİLSEM NUMARALARI İLE DANIŞMAN ÖĞRETMEN BİLGİLERİ OKUL PANOSUNA ASILMIŞTIR. 

 

Şbt

Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezimiz, Çevreye duyarlı bireylerin yetiştirilebilmesi amacıyla öğrencilerimizin geri dönüşüm, yeniden kullanım, doğal çevreye karşı sorumlu olma, kirletilen hava, su, toprak ve yok edilen ormanlar sonucu oluşan hastalıklar, insan sağılığını ve geleceğini tehdit eden faaliyetler konusunda farkındalık oluşturmak için “.Blue Planet-Green Planet” adlı E-Twinnning projesini Avrupa’nın farklı ülkelerinden 21 okul/kurumla beraber uygulamaya başladık.


Proje kapsamında öğrencilerimizin, Çevre ile ilgili sunum, resim ve slogan hazırlamaları beklenmektedir.


Projeye gösterdiğiniz duyarlılık ve katkılardan dolayı şimdiden teşekkürler.

 

Şbt

ikirler Yarışsın Engeller Aşılsın “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması”nın kapsamı genişletilerek “Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması” adı altında üçüncüsü düzenlenecektir.

Şbt

Şbt

DİREKSİYON EĞİTİMİ DERSİ E-TABLET UYGULAMA SINAVI UYGULAYICI İŞLEMLERİ

 

Şbt

Değerli Velilerimiz, Aşağıda Linki Verilen Formun 16 Şubat 2018 Cuma gününe Kadar Doldurulması Gerekmektedir.

Şbt

Pazartesi günü başlayacak olan 2. dönemin öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve  diğer çalışanlarımız için işbirliği içinde, verimli ve güzel geçmesini gönülden temenni ederim.

Fuat TOKUR

Bilsem Müdürü 

Ock

Ock

Ock

Şbt